Szukaj

 • Zaprojektuj stronę internetową w ADHD Interactive.
  Chcesz, aby ktoś zajął się pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej firmy? Sprawdź ADHD, czyli Twoją nową agencję reklamową (Poznań). Zagadnienie remarketingu nie jest nam obce, nasi specjaliści wyjaśnią Ci cały ten proces, łącznie z jego wdrożeniem. Masz już swoją witrynę internetową? Skorzystaj z okazji i sprawdź, jak wygląda optymalizacja stron www stosowana przez nas. Marketing internetowy to właśnie nasz świat, w którym doskonale się odnajdujemy. Z chęcią opowiemy Ci o nim! Odwiedź naszą stronę lub zadzwoń, czekamy
  więcej
 • Dom Wydawniczy Rebis
  Chcesz zamówić książki on line? Zobacz już dziś co ma w ofercie sklep z książkami Rebis! Księgarnia online dostarczy Ci tanio wybrane książki. Znajdziesz tu książki historyczne , literaturę piękną, literaturę sensacyjną, duży wybór poradników, literaturę o biznesie, podręczniki akademickie i nie tylko. Mamy w ofercie między innymi takie tytuły jak: „Szatańskie wersety”, „Stół króla Salomona”, „Ofiara w środku zimy”, czy „Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus”. Zapoznaj się już dziś z pełną oferta sklepu internetowego Rebis i zamów tanio wybrane
  więcej
 • Duda-Cars - salon Mercedes-Benz w Wielkopolsce
  W salonach Mercedesa Dua-Cars (Poznań, Leszno, Wrocław) obejrzysz już dziś wspaniałe najnowsze modele. Posiadamy w ofercie samochody Mercedes wszystkich klas (między innymi klasa CLS, E, G, S, V, GLA, SL, A, B, C, CLA) z różnymi pakietami wyposażenia do wyboru. Bez względu zatem na to, czy szukasz eleganckiej i wygodnej limuzyny, sportowego mercedesa AMG, terenowego SUV-a, czy przestronnego VAN-a zajrzyj już dziś do jednego z salonów, bogata i atrakcyjna oferta z pewnością Cię zaskoczy,
  więcej
 • Pobyty prywatne w Sanatorium w Ciechocinku
  W Sanatorium poszukujemy zabiegów mających na celu poprawę naszego zdrowia. Ponieważ na wyjazdy z NFZ czekać trzeba często wiele miesięcy stąd wielu wykorzystuje prywatne pobyty pełnopłatne i korzysta dzięki temu z Sanatorium w szybkim tempie. Co prawda wiąże się to z większymi kosztami, ale daje sposobność szybkiego reagowania na pogarszający się stan zdrowia. Noclegi Ciechocinek Doskonałą bazą sanatoryjną jest
  więcej
 • Noclegi w Wiśle blisko wyciągu, Nocleg Szczyrk
  Zima w mieście nie jest najurokliwsza porą roku. Za to kiedy wyjedziemy poza miasto, a najlepiej w góry czeka nas mnóstwo frajdy i zabawy. Każdego roku fani sportów zimowych, a w szczególności narciarze i snowboardziści wyczekują pierwszych śniegów by móc założyć deski i śmigać po stokach. Wielu z nich szuka nocleg w Wiśle blisko wyciągu. Takie położenie powoduje, że koszta wyjazdu są niższe i jest to tani nocleg w Wiśle. Poza tym sporo oszczędza się
  więcej
 • Grupa PSC - Profesjonalne Środki Czystości
  grupapsc.pl to strona internetowa, na której możesz zapoznać się z ofertą wszelkich produktów niezbędnych do utrzymania czystości: środki czystości, mopy. Służymy fachowym doradztwem i wsparciem w doborze technologii sprzątania. Jesteśmy dystrybutorem marek TENZI katowice, PROFIMAX, INTERMOP itp. Zapraszamy do współpracy firmy
  więcej
Katalog stron
Dodaj adres
Jak to działa
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt
kategorie
reklama


tagi

Regulamin katalogu

§ 1. Obowiązywanie regulaminu
1.1. Regulamin obowiązuje każdego Użytkownika Katalogu SEO, jednak Właściciel Serwisu ma prawo do niczym nie ograniczonego tworzenia wyjątków dla wybranych osób, organizacji, firm i instytucji.
1.2. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie, bez uprzedniej zapowiedzi i w dowolny sposób.
1.3. Właściciel Serwisu nie gwarantuje braku i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne utrudnienia czy też niemożność uzyskania dostępu do Katalogu SEO, w szczególności wynikające z przyczyn niezależnych od Właściciela Serwisu, np. awarii technicznych czy innego działania Siły Wyższej.
1.4. W przypadku, gdyby jakiekolwiek dane dostarczone przez Użytkownika okazały się obraźliwe, przekazane bezprawnie (np. z naruszeniem praw autorskich) lub gdyby łamały Prawo w jakikolwiek inny sposób, całą odpowiedzialność prawną oraz wszystkie możliwe konsekwencje ponosi Użytkownik, który dostarczył takie dane.
1.5. Użytkownik zgadza się, by w przypadku stwierdzenia nadużycia popełnionego przez Użytkownika, Właściciel Serwisu opublikował zgromadzone dane techniczne Użytkownika i dokładny opis ew. nadużycia.
1.6. Każda aktywność Użytkownika wywołująca przeciążenie serwera Katalogu SEO stanowi dla Właściciela Serwisu podstawę do zablokowania Użytkownikowi dostępu do Katalogu SEO oraz zgłoszenia sprawy do rozpoznania Organom Ścigania, a także do podjęcia działań przewidzianych w Kodeksie Cywilnym.
1.7. Każde działanie Użytkownika mające na celu dostarczenie fałszywych informacji skryptom Katalogu SEO stanowi dla Właściciela Serwisu podstawę do zablokowania Użytkownikowi dostępu do Katalogu SEO oraz zgłoszenia sprawy do rozpoznania Organom Ścigania, a także do podjęcia działań przewidzianych w Kodeksie Cywilnym.
§ 2. Dodanie Wpisu
2.1.) Strony w Katalogu są moderowane i dodawane przynajmniej dwa razy w tygodniu.
2.2.) Nadrzędną zasadą przy weryfikacji strony oczekującej jest tematyka, wykonanie i regularność aktualizacji.
2.3.) Nie dodajemy do Katalogu stron:
a.) o tematyce pornograficznej lub erotycznej zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym
b.) zawierających treści faszystowskie, rasistowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym wyznaniowym
c.) niedokończonych (w budowie)
d.) w których przeważają reklamy nad treścią, podstron, podserwisów, aliasów do stron już prezentowanych w katalogu.
e.) dotyczących , zarabiania za pomocą surfbar, getpaid, klikania w e-mail i tym podobnych, stworzonych wyłącznie do prezentowania reklam i ofert programów partnerskich.
f.) o niskiej wartości merytorycznej i estetycznej
g.) do obejrzenia których wymagane jest podanie hasła - dodajemy tylko strony ogólnodostępne
h.) będących podstronami serwisu głównego.
i.) Pomimo tego iż staramy się dodawać strony z zawartością to w drodze wyjątku dodajemy również strony w postaci wizytówki internetowej.
j.) Strony, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
k.) Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
Redaktorzy katalogu zastrzegają sobie możliwość zmiany danych wpisu zwłaszcza tytułu gdy jest zbyt krótki,długi lub lakoniczny.
Katalog przyjmuje również wpisy dotyczące innych katalogów oczywiście pod warunkiem spełnienia wszystkich wymogów regulaminu.
Uwaga: nie zostaną dodane katalogi stosujące u siebie przekierowanie 302 lub nie posiadające linków bezpośrednich.
Nie dodajemy również katalogów stosujących u siebie hiperłącza z parametrem: rel=nofollow.
§ 3. Użytkownik - Dodanie Wpisu
3.1. Użytkownik dodając Wpis do Katalogu SEO deklaruje, iż zna dokładnie treść niniejszego regulaminu, że zgadza się całkowicie i bez wyjątków z jego postanowieniami, oraz że zamierza przestrzegać ich - zawsze na podstawie najnowszej wersji regulaminu.
3.2. Użytkownik bierze na Siebie całą odpowiedzialność za Wpis i wszystkie konsekwencje jego ew. publikacji.
3.3. Dodając Wpis, Użytkownik potwierdza, że jest zainteresowany jego publikacją a przy tym, iż jest świadomy, że decyzja w kwestii opublikowania Wpisu należy wyłącznie do Właściciela Serwisu.
3.4. Właściciel Serwisu podejmując decyzję o opublikowaniu Wpisu, zastrzega sobie prawo do zmiany tej decyzji.
3.5. Także w przypadku decyzji o odrzuceniu Wpisu, Właściciel Serwisu (zwłaszcza na wniosek Użytkownika, ale nie wyłącznie) może taką decyzję zmienić.
3.6. W przypadku Wpisu typu SMS, Właściciel Serwisu z racji natury usługi (jaką jest samo zweryfikowanie Wpisu) ma ograniczone do wymaganego przez Prawo minimum możliwości przyjmowania reklamacji Użytkownika.
3.7. Użytkownik deklaruje, że Wpis dodaje świadomie, Osobiście (bez pośredników) i dobrowolnie.
§ 4. Uprawnienia Właściciela Serwisu w kwestii zarządzania Wpisami
4.1. Właściciel Serwisu ma nie ograniczone niczym prawo do wprowadzania dowolnych zmian we Wpisach, do usuwania Wpisów oraz do powielenia i kopiowania Wpisów - w całości lub też w części.
4.2. Użytkownik przekazując Właścicielowi Serwisu Wpis deklaruje, że nie będzie w żaden sposób Właścicielowi Serwisu uniemożliwiał ani utrudniał swobodnego dysponowania Wpisami.
4.5.Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do Katalogu SEO wybranym adresom IP, programom, lub ograniczania dostępu w dowolny inny sposób w uzasadnionych przypadkach.
Jeżeli chcesz przyśpieszyć indeksację swojej strony w naszym Katalogu Stron, wystarczy odnaleźć swoją stronę w podkategorii do której ją dodawałeś(aś) lub wyszukać ją w wyszukiwarce i podlinkować podstronę z informacjami szczegółowymi Twojej strony (gotowy kod znajduje się na podstronie).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katalog stron www nie bierze odpowiedzialności za treść zewnęcznych stron WWW i linków sponsorowanych - reklam.Odwiedzających Katalog stron www SEO potwierdzasz i akceptujesz jego regulamin. All rights reserved.Katalog stron wwww seo - katalogwwwseo.pl.linki
polityka-cookies |  
copyright © 2011-2019 -- Katalog stron WWW SEO |